Duben 2012

Nejlepší z nejlepších!! :)

28. dubna 2012 v 10:00 | Luci |  Diary
Jsem u Kačky,ze včera jsem u ní chráápala :D. Máme se sekvěle..Miluju tu holku :) Je to prostě nejlepší holka na světě.. Ale to ona ví..Říkám jí to furt :D Takže nebudu vypisovat trapaarny :D..
U nás jsme nafotily pár hustých fotek,byli to spíš momentky,protože se Kačka moc fotit nechtěla.. Ale fotky jsem dala do jedné a podle mě stojí za to,je vypustit do světa :D Už je mám i na facebooku,ale tak to je věc jináá :D

Skittles a moje nosní dírka :DDD

27. dubna 2012 v 14:24 | Luci |  About me..
Hahá,tady máte jednu fotku,zkoušela jsem skittles fotku a mezi tím mi u focené jeden bonbon padal :DD Hezky jsem ho zachytila,tak jsem se chtěla pochlubit..Nicméně mé nosní dírky si nevšimejte :DD


Fotka hruza,ale ta skittleska je prostě bombová! :D

Infoooška :D

24. dubna 2012 v 12:32 | Luci

Sedíme v informatice,nudíme se,

proože nic nejde... face,youtube.Nic! :D Mužu tak asi jenom blogařit..takže paráááda. ;)
Nicmééně,dnešek strávím s Kačenkou u nás,plánováním soustředka a pak na zpěv.Poměrně se těším. :)))) Co plánujete na dnešek vy?. (I když sem skoro nikdo nechodí) . Pomalu dočítám knížku od Sue Limb - "Dívka 16,Kolosální trapas" .. Brzo vám napíšu recenzi,je to super knížka! :)
Navečer bych si mohla pustit HIMYM! Už jsem se dostala k 3.serii ! :DD ;D
Vím,jsem pozadu,ale pro mě je to úspěch,jelikož nemám moc volnýho času..
Což jste asi poznali ( ti co sem chodí) V příštích dnech se chystm blog podrobit menším změnám,..Takže koho by zajímalo,co tu můžete čekat, nebo naopak
změna na blogu,tak čtěte dál!


  • Nový design od (doufejme) mé kamarádky :)
  • Další nové a láákavé,originální rubriky.. :D
  • Recenze na 2 knížky od Sue Limb (postupně)
  • Novinka! recenze na videa z youtube (i písničky)
  • Zeptej se mě! (natočení videoodpovědi)
Doufejme,že naberu taky nějákou návštěvnost a stoupne to nad 30 lidí za den! (Každopádně i za to děkuju)

Queen - Nejlepší

20. dubna 2012 v 13:28 | Luci |  About me..
Ve zpěvu teď nacvičujeme Písničky od Queenů!. Je to makačka,hlavě Bohemian Rhapsody.. ! :P
Ale musím říct,že mě to strašně baví!. :))
Fredie Mercury (zpěvák skupiny Queen) je neuvěřitelnej,teda teď už ne,umřel na AIDS.Ale jeho rozsah byl fantastickej!..Myslím si,že většina z vás aspoň trochu ví o koho jde.. :)
Zpívají třeba "We are the champieons" apod.
To všeechno zpíváme! :)

Fuj,od kluků pryč..

17. dubna 2012 v 12:52 | Luci |  About me..
Nadpis mluví za všechno. . Už mi kluci lezo krkem,vždycky se do nějákýho "zakoukám" a k ničemu to není,protože kluci jsou naproto nekomunikativní a prostě dementi.. Všem hokám to přeju,ale já jsem momentálně v takovémto stavu. :D.
Dokonce jsem dokázala na třikrát odpustit jednomu klukovi,protože jsem ho měla fakt ráda,ale jak sama vidím,bylo to úplně k ničemu,protože samozdřejmě jsme "dobři kamarádi"..-pííííííp ti na dobrou kamarádku... ;))..
Potom třeba zjistím,že kluk terý se mi líbí,miluje jinou,klasika :D.. Ale tak už se tím smiřuju.Momentálně jsem ve stavu rozilení,ale děkuju soustu lidem,např.Kačence,Míše a třeba i Ríšovi,že mě dokáou ždycky ,ve všem povzbudit!. Jste praví kamarádii a já si vás moc vážím! :)
Každopádně mi vychází asi cca. 5 dvojek na čtvrtletí,tak budu spravoat,co se dá! :D.. Dnes třídní schůzky,to bude na pohodu,protože se chovám k naší třídní slušně..a mamka za jnýma nechodí :DDDD ..dík bohu! :D
Moje obavy jsou teď jenom z toho soustředení,ale to se podá.. Dnes si skočím do knihovny ,půjčit si něco na čtení (budu asi hodně doplácet :DDDD) tak uvidíme,co si vyberu.Nic užívejte sluníčka dne .. protože není moc hezky,teda aspoň u nás ne.. :))..
Pápá L.

UUU neděleee..

15. dubna 2012 v 13:15 | Luci
Dneska nic zajímavýho. :) Přišla jsem od Áni,bylo parádně,koukaly jsme na muzkál kočky,live koncert Queenů ,live koncert Adele. :) No,prostě parádní večer +spustu jídla a svíticí náramky. ;DD.. Ne,bylo vážně fajn.Fotky nemám,protože jsem zapoměla doma foťák!! :/ Ale řeknu vám,to soustředění bude makačka!.Každopádně se těším. No,teď vám ukážu mýho krásnýho kamaráda Alexe! :D.. Je to skinny morče,kdyby jste nevěděli,tak zavítejne na blog mé kámošky Míši,která právě Alexe chová! Je straašně roztomilej

Čáágo,Bello ;P*

14. dubna 2012 v 7:00 | Lucí

Sobotaaaaa :))*

Dopoledne strávím u How I Met Your mother,čokolády,uklízení ,učení,čtení a psaníí. To bude pohodičkaa.. :) . Odpoledne strávím z děckama ze sboru a na večíír jdeme s Kačkou (mojí kamarádkou) spáát k Anežcee. (taky mojí kamaráce :D) . :) Bude to luxusníí.
Jelikož každý léto pořádáme letní soustředění se sborem,tak se letos už konečně dočkám postu vedoucího! Nehorázně se těším.Tak s holkama budeme plánovat všechno možnýý a tak.;)) Áňa nám udělá školení,protože už asi 3 roky je vedoucí :D.

Nicmééně Sobota bude parádní. možná vám sem pak šupnu nějáký fotky ze sobotyy :D .

(Co plánujete na sobotu vy? )


Ten si to dává! :D

13. dubna 2012 v 7:00 | Luci |  Co já vím?
Mám tu pro vás bombový video,na který jsem narazila na nějákým blogu. :) Musím popravdě říct,že jsem "valila bulvy" :D !!.. Jakože ten kluk si to dobře dáváá.To vychytal ;DDD...
(Zhruba od 0:50)

Blogování,Blogaření-Závislost?!

12. dubna 2012 v 18:50 | Luci |  Blogaření*
"Úsměv je zadarmo,tak s ním nešetři :)"


Napadla mě taková diskuze na témě "blog". Přemýšlela jsem onedávna,jak vlastně u mě blogaření začlo.Mělo to určitě spojitost ze se stránkou Alik.cz ,kde jsem v dětství trávila opravdu spoustu času. :) . Jedna slečna mi poslal odkaz na svůj blog a já se rozhodla,že ho prostě taky musím mít! No jo,Lucinka,ta chce jít z dobou :D

Měla jsem svůj blog o "HSM,Hanně Montaně" a dalších Disney hvězd. Později mě to přestalo bavit a blog jsem dlouhou dobu neprovozovala.Pak jsem si vždycky založila 1 blog a byla na něm ani ne týden a pak jsem si založila nový (prostě ještě dítě).

Postupem času jsem založila nějáký ten (podle mě,v té době) "rozumný" blog,kde jsem přidávala pixelky a trapárny. :D Teď se už ale snažím o nějákou tu kvalitu.Ikdyž pořád je mi teprve 13 (za týden 14 :DD juchuu) takže pořád moje některé články nedávají Hlavu a Patu :D.

Nicméně mám jakousi závislost na blogování,vždycky musím mít aspon jeden blog.. Nebo něco,kde se můžu vypisovat.Blog mi nahrazuje Facebook,kam jsem donedávna vypisovala 3-4 statusy s mými úvahami a problémy. :)Takže mě tu máte smaženou,pečenou. :D


K Fotce:Není něják extra krásná,ale jsem to já. :) Nenamalovaná,neučesaná.. ale s úsměvem :)

PS: Hlasujte v anketě ,jeslti si myslíte. . . Však uvidíte sami :D :)

Velikonoce

11. dubna 2012 v 7:00 | Luci |  Blogaření*

VELIKONOCE

Velikonoce,dá se říct že neslavím,ale i tak přece vím,oč jde.Původně jde o svátek "velké noci" kdy vstal Ježíš Kristus ze svého hrobu a jaksi se "vypařil" :D Nebudu to psát něják složitě,prostě aby to každej pochopil.Vlastně symboly jako jsou vajíčka a králíčci,atd.. mají vyjadřovat hojnost,rozmnožování apod.pokud vím,ale nechápu co to má společného se s povstáním Ježíše Krista.Prosím,kdyžtak mi to objasněte v komentářích.
takový by měli dostávat kluci vajíčka! :D Nebo je aspoň nosit domů :DDD

Každopádně Velikonoce jsou u nás podle mě hodně nespravedlivej svátek.
Má to být jakože chlapec děvče vymrská čerstve uplneteným protín,aby nezůstalo "na ocet" a bylo krásné.
A děče mu za to dá výslužku..Jo,kdysy před 150 lety na tohle věřily.. vážně! :D..
Ale ted?.. SI každej koupí mrskačku v Intersparu a co jako? :D budu mladá? Nebudu.. na*rat.
Nebo ještě lepší,když si vezmou vvařečku.. ta rozhodně čerstvá nebude.. fakt jako :D
Aneb.Kašlu aa velikonce :D

Jednou s Michell -2footoo

10. dubna 2012 v 21:34 | Luci |  Všechno.


1.fotka = západ sluníčka nedělního odpoledne (navečer) :))
2.fotka = pokus to byl :DD chtěla jsem vyfotit krásnou fotku kačera,trošku nevyveděně,nevadí :D

Nemohla jsem ty fotky najít,teď jsou objeveny,proto je přidávám jako dodatek k minulému článku.. ;))


Tenkrát venku :)

10. dubna 2012 v 7:00 | Luci |  Všechno.
Mám tu (zatím) jednu,když jsem byla tenkrát s Míšou. :) Koechejte se kráásou :D
Mě se strašně líbí,neívm jak vám,ale ta fotka je pěkná! :)
prosím,posílejte všem odkaz na můj blog,budu ráda za každé sdílení apod.

Velikonoce?. Ani nápad

9. dubna 2012 v 9:40 | Luci
Už druhým rokem velikonoce neslavíím,Lono jsem byla v ZOO ale ketos doma.. už po 2. zvonily. copak jsem debil? :D Abych se nechala mrkat? A ještě jim za to něco dávat?!!.. :D.
Ani nápad.Až oni dají něco nám,dám já něco jim

Jak jste na tom z Velikonocema vy??"Svoboda Slova"

3. dubna 2012 v 12:26 | Luci |  Co já vím?

Svoboda Slova

Toť zajímavé téma.. ;))
Slovoda slova,tisku náboženství,to jsou věci,co jsme se učily v Dějepisu.Už téhdá se to povolovalo.Teď mi ale příjde,že svboda slova moc není.Ano,na blog si sice můžeš psát co chceš..Můžeš se vyjadřovat ale i za nějáký záporný názor můžeš být odsouzen.I když je to tvůj názor!.. ;)Moc tohle nechápu.Má to být svoboda,pitom to svoboda není!. Ach jo.Tohle mě deptá :D
Tohle téma je uzavřeno... :DD

Woohooo!

3. dubna 2012 v 12:07 | Luci |  About me..
Zase Onformatika,já vím,skoro tu nejsem..ale blog přece povinnost není a já neměla náladu na blogování.Většinu svého času se teďka snažím vynahradit kamarádům,protože skrz kroužky na ně moc nemám čas.Včera jsem byla u doktora a předtím jsem se stavila do knihkupectví,trošku jsem si vyhlídla pár knížek,které bych si popřípadě půjčila nebo koüpila.Jednu knihu si chci ale koupit,protože vím,že jí u nás v knihovně nemají.A to kníku od Jacqeline Wilsonové,mé oblíbené spisovatelky,asi už od 11 let.Poslední dobou se mi její knížky zdají už poměrně dětinské,ale i tak se vždycky do nich začtu. :)
Nemůžu se někdy až odtrhnout! :)

Pár dnů jsem taky bloumala po obchodech a udělala jsem si radost.Většinou v drogerii :D..
Pořídila jsem si: řasenku
pudr
oční linky
lak na nehty

atd..

Dnešek srávím v obchodech na vytváření (korálkárny) s Míšou.Musím si dokoupit háčky na náušnice a chtěla bych vyzkoušet Fimo hmotu.Uvidíme :D ..

Doporučíte mi nějáké tipy na Fimo?.. rady?.. díky