Červenec 2012

Užívám si v Itálii ;D

23. července 2012 v 10:10 | Luci |  About me..
Čauko! Teď jsem někde u moříčka (asi).aby jste na mě nezapoměly,dávám vám sem pár mých fotek..Moc aktuállní nejsou,jsou asi tři týdny starý,ale tak,vám je to snad jedno ne? :D

(ta je z konce školního roku! :),s Míšou ,to je ta,s kterou jsem v Itáliiiii :D♥)
(Tady mám nějáký vykulený oči že? :D)

Tak se mějteee! :* A života užívejteLoučím seee! :*

20. července 2012 v 15:32 | Luci |  About me..

Ahoj,odjíždím na dva týdny do itálie,takže obíhat nebudu,sorry!! ;)) Ale jak se vrátím,vynahradím to!

Fotka z letadla,cesta s Egypta. :) zrovna svítalo sluníčko!

Otázka?

19. července 2012 v 22:21 | Luci

Máš na mě jakoukouliv otázku??

Ptej se,odpovědi natočím v Itálii,pokud budou nějáký otázky. :D :D :D
Ke článku mě inspirovala Kikča z blogu : http://christine28.blog.cz/
Snad se nezlobíš. ;)


Bolí to.. 3.díl

18. července 2012 v 21:39 | Luci |  Blogaření*
Tumblr_m77s0bvzww1r33cqno5_r1_500_large
---------------------------------------------------------------------------------
Nevěděla jsem,jeslti to myslí vážně
."Fakt si jí nech" usmál se a dal mi jí zpět do ruky.
"Děkuju" ...Byla jsem mu fakt vděčná.Za celej večer,za všechno.
Další a jako poslední byl Louis.
"Čauky Heart,co to máš na sobě?Není to Niallova mikina?" zeptal se mě a ukazoval na "mojí" novou modrou mikču.
"Byla mi zima,tak mi jí Niall půjčil a nakonec mi řekl,že si jí můžu nechat" usmála jsem se a zapla si mikinu.
"Jé,tak to se mu musíš asi hodně líbit,když ti jí nechal,je to jeho oblíbená" povytáhl významně obočí Louis.
Zasmála se a poprosila ho o ještě jednu fotku.Vyfotili jsme se a já čekala u Loua na Danie.Viděla jsem,že jí Zayn něco psal na ruku.
"A odkud vůbec jsi Heart?"."Bydlím kousek od Londýna" řekla jsem a strkala si podpisovou kartu do tašky.
"A tohle byl tvůj první koncert?" ptal se a u toho podepisoval podpisovku nějáké holce,která chytla hysterický záchvat breku.
"Byl a vydařil se maximálně.To je snem každé Directionerky jít do zákulisí,nebo aby jste si jí aspoň pamatovaly." rozplývala jsem se a mávala u toho na Danie.
"Neboj.Tebe si budeme všichni pamatovat ještě dlouho." zasmál se Louis a rozloučili jsme se.
Doma jsem se vykoupala,oblékla pyžamo a hned ulehla do postele.Vzpomínala jsem na ten celý den,co se mi všechno přihodilo.Mám Niallovu mikinu,fotky ze zákulisí a zážitek na celý život.
Druhý den jsem šla na oslavu narozenin Danie,kde bylo ještě pár mých kamarádek.Uvažovala jsem,jestli jim to mám říct,ale nakonec jsem se rozhodla mlčet.
"Tak jak bylo na včerejším koncertě? Danie vykládala o tom,že jste byli v zákulisí,tyyybrďo" říkala moje kamarádka Suzan.
Podívala jsem se na Danie probodávacím pohledem a ta potichu zašeptala omluvu.
"Holky,mám pro vás všechny malé překvapení,teda až na Heart,ta s toho asi nic mít nebude" usmála se Danie a já na ní pořád byla naštvaná
.Chtěla jsem to utajit a ona to vyžvaní těm největším slepicím na škole,bomba. Najednou do místnosti vešel Zayn,co ten tady?..To má být asi to překvapení,co přichystala Danie.
"Ahoj holky,čauky Heart! Nevěděl jsem,že tu budeš taky" řekl překvapeně Zayn.
"To je Zayn,já vidím Zayna naživo!!!" říkaly moje kamarádky a já jsem se rozesmála,jelikož jsem si uvědomila,že jsem asi takhle ještě včera vypadala.
"Pojď za mnou Heart prosím,do kuchyně" pošeptala mi Dan a já jí následovala.
"Včera jsem Zaynovi řekla,že mám narozeniny a pn se sám nabídl,napsal mi číslo a včera večer jsme se podrobně domluvily,nezlobíš se??" podívala se omluvně Dan.
"Nezlobím,já chci Harryho..zlobím se kvůli tomu,žes to těm slepicím vyžvanila".
"Promiň,vylítlo to ze mě" usmála se Danie.
"FAjn,teď je to už stejně jedno" řekla jsem a odešli jsme zpět do místnosti,kde zrovna Zayn podepisoval všechno,co šlo.
"Víš,on se mi fakt líbí,je strašně hodnej" svěřila se mi Danie a já jí na oplátku svěřila to,že Zaynovi se taky líbí,jelikož mi to říkal na autogramiádě.
"Mám pro tebe dárek,ale nevím,jestli ho po včerejšku budeš ještě vůbec chtít" usmála jsem se a podala jí zabalenou krabičku zlatým papírem.Danie dárek pomalu robalovala.
"Jéé,CD 1D,děkuju!" obejmula mě Danie a já se za svůj dárek trochu styděla.Teď může mít spoustu CD zadarmo od Zayna.
"Je pravda,že by mi asi Zayn dal CD a zadarmo,ale moc si toho vážím..Vím,že moc není k sehnání,ještě k tomu tady u nás" ještě mě jednou obejmula Danie a já se jí omluvila,že už budu muset jít.
"Pozdravuj Zayna,musím jít ještě něco koupit,uvidíme se zítra jo?"
Tumblr_m5x4ih8sac1r17oyso1_500_large
Zajela jsem si do Londýna pro moje objednané věci přes internet.Různé odznáčky 1D,barvy na trička,obyčejná bílá a černá trička.Měla jsem v plánu si vytvořit pár nových triček.Strávila jsem asi 2 hodiny v Londýně a ve vlaku přemýšlela,jaké designy si na tričkách udělám. Doma jsem se pustila do tvoření a zabralo mi to celý večer.Ulehla jsem do postele a hned tvrdě usla.Ráno mě vzbudil zvonek.
"Heart,byla tu pošťačka,něco ti došlo" volala na mě mamka z kuchyně.Vyhrabala jsem se z postele a šla si pro "tu věc".Byl to dopis,krásně zabalený,v modré obálce a krásně předepsaný.
"Vezmu si to nahoru" řekla jsem a zmizela v pokoji.
Dopis jsem hned rozdělala a četla :
" Ahoj Heart,říkal jsem ti,že ti to vynahradím,tak je to tady.Na autogramiádě jsem se zeptal tvé kamarádky na tvojí adresu,dávám přednost dopisům,je to podle mě osobnější. Rád bych tě někam pozval,ozvy se mi na mobil,číslo je na obálce.Harry Styles".
Nevěřila jsem svým očím.Přišel mi dopis od Harryho.Nevím,jestli se mám ozvat,nebude to trapný?
Nakonec jsem se rozhodla,že mu zavolám.Vytočila jsem číslo a čekala,až to vezme,u toho jsem si natáčela vlasy na prst a kousala se do rtu,jelikož jsem se strašně bála."U telefonu Harry,prosím?" ozval se hlas z telefonu a mě zalechtalo v břiše.
"Ahoj,tady Heart,dnes mi došel dopis".
"Jé,čauky Heart,jak se vede?".Přišel mi nějáký nervózní
."Fajn,co ty?".
"Dobrý,tak zajdeme někam??" zeptal se Harry.
"Dnes?" řekla jsem.
Muselo to znít divně,jako bych se vtírala.
"Dnes máme koncert,dnes to nepůjde.Nebo možnáá.." odmlčel se Harry.
" Víš co? Vyzvednu tě v 14.00 a vem si na sebe něco pohodlnýho.Jaká je tvá adresa?" zeptal se a já mu podrobně vylíčila cestu.
Po snídani jsem přemýšlela,jestli to třeba není nějáký vtípek ale usoudila jsem ,že z tohohle se legrace nedělá.Připojila jsem se na facebook a měla jsem 2 upozornění.První žádost byla od nějáké holky,kterou absolutně neznám a druhá od Nialla.Přidala jsem si ho a šla se převléct do domácího.Jakmile jsem se vrátila k notebooku,svítilo mi chatovací okýnko s Niallem.
"Ahoj Heart" psal.
"Ahoj Nialle" opětovně jsem ho pozdravila a podrbala svého yorkšírka Brada pod bradou.
"Jak ti slouží moje mikina :D" ptal se Niall a já se podívala vedle mě,kdy mikina ležela a usmála se. "JE v dobrých rukou :D"poslala jsem mu obratem.
"Tak se mi o ní hezky starej :)".
Dneska máte koncert viď??".
"Jojo,kousek za Londýnem,těším se.Příjdeš? " ptal se Niall.
"Nené,byla jsem přece předevčírem ,to by mi máma zatrhla :D" odepsala jsem a viděla další blikající okýnko,tentokrát to byla Dan.
"Čau kočko,o nic si nepřišla,Zayn za chvilku odešel a holky taky zmizly,co dneska podnikenem?". Co jí mám odepsat? Jdu přece ven s Harrym a to jí neřeknu,jinak by to zase všem vyžvanila.
1977869-one-direction-brisbane-617-409_large
Po obědě jsem si vybrala ty nejpohodlnější kousky oblečení v mé skříni a doupravila se.Vzala jsem si volné potrhané rifle,volné bílé tričko na jedno rameno s britskou vlajkou a červené conversky.Vlasy jsem si dala do copu a k tričku jsem si vzala hodící se náušnice s britskou vlajkou.Ve 2 jsem si sedla před dům na schody a čekala na příchod Harryho.Čekala jsem 15 minut a nikde nikdo.Věděla jsem to,byla to past...Běžela jsem do pokoje a začala jsem brečet.Připojila jsem se na facebook a šla na youtube a pouštěla jsem si písničky od nich..Na facebooku mi zase psal Niall
"Ahoj,co dnes podnikáš? Nezajdeme někam?" psal mi a já se ještě víc rozbrečela.
"Zase nějákej pitomej vtípek?? Né,díky.." odepsala jsem a lehla si.

Moje nové věcičky

17. července 2012 v 19:23 | Luci |  About me..
Ahoj! Dneska jsem vyrazila s kámoškama,který jsem dlooouho neviděla do obchoďáku.Konečně si pomalu kupuju to,co jsem vždycky chtěla..Nebo po čem jsem delší dobu toužila. :)
Máte tam obchod a cenu,pro inspiraci,kdyby jste si to třeba chtěli taky zakoupit. ;P
To je všechno dohromady (Kvalitka no :D :D )
Co se vám líbí nejvíc??

Mě se nejvíc líbí ty náušnice,ale za tričko sjem taky
nesmírně ráda,
dobrá cena :D

Bolí to.. 2.díl

17. července 2012 v 7:00 | Luci |  Blogaření*
Tumblr_m77s0bvzww1r33cqno5_r1_500_large

Pro mě splněný.Jakmile začal koncert hnedka jsem se koukala po Harrym,byl jakýsi zaražený..Koukla jsem na Louiho a ten mi poslal vzdušný polibek.Všechny holky se na mě otočily a nechápaly to.Jenom já a Danie jsme věděly.. Najednou se ale stalo to,co nikdo nečekal.Harry omdlel.Všechny fanynky začli křičet,brečet a já jenom viděla,jak přiběhl lékař a odnesl Harryho do zákulisí."Musím jít za ním!" zakřičela jsem na Danie a utíkala směrem k chodu pro zaměstnance.
"Sem nemůžeš!!" zakřičel na mě security a já mu řekla,že jdu za Johnem.Ten mě hned pustil dovnitř a já utíkala za Johnem."Johne,musím za ním,je v pořádku,prosím pusťte mě tam" začala jsem plakat."Má asi zlomenou ruku,ale pustím tě za ním,že to si ty" usmál se."Děkuju strašně moc!" otevřela jsem dveře od šatny a usmála se."Ahoj Heart,co ty tady?" divil se Liam."Věděla jsem,kudy se sem jde a John mě pustil,jak je Harrymu??" čekala jsem na odpověď."Na Harryho je to teď něják moc,ani nejí,nepije,tak se něják zhroutil a ještě k tomu si zlomil ruku,je tam"ukázal Louis směrem k dveřím kde stál nápis "nepovolaným vstup zakázán"."Posaď se za náma a uklidni se,celá se třeseš" chytl mě Niall a pohladil mě."Je ti zima?"zeptal se mě Zayn a já přikývla."Na,tady máš mojí mikinu" oblíkl mi jí Niall a usmál se."Jsem tady,živ a zdráv...možná trošku ne" přišel Harry a ukázal svojí zasádrovanou ruku,."Jsi v pohodě?"zeptala jsem se,ikdyž asi vůbec nevěděl kdo jsem."Já jsem Heart,už jsem tu jednou byla..před koncertem" najedou mi bylo děsně trapně,že jsem tam vůbec šla."Já vím,zahlídl jsem tě tu.Jo,jsem jakštakš v pohodě.Kluci,jdeme na jeviště?" ukončil náš rozhovor Harry. " Jo,fajn..Víš co Heart,pojď s námi na jeviště,sejdeš si to po schůdkách ok?"řekl Louis a já teda souhlasila.Jakmile jsme všichni vešli na podium,fanynky začaly křičet.Musí to být úžasnej pocit mít kolem sebe tolik lidí."Jaký je tvoje příjmení?"zašeptal mi do ucha Niall."Skyová" odpověděla jsem s upřímným úsměvem. "Pěkný" ušklíbl se Niall. Už z dola jsem slyšela blbý poznámky tipu : "Kdo je ta holka?Co se tam cpe?Vypadá jak dě*ka" apod..Sešla jsem dolů a hned ke mě utíkala Danie."Já myslela,že už tě nikdy neuvidím,díkybohu,že ses vrátila.Jak je na tom Hazza?" ptala se vyděšeně Danie a já jí všechno vylíčila do detailů."Tý brďo..A ty jako máš pořád na sobě Niallovu mikinu?" zeptala se se smíchem Danie."Jejda.."chytla jsem se za hlavu.
Při zbytku koncertu jsem nemohla odtrhnout oči od Harryho..Bylo mi ho tak strašně líto.Niall se na mě párkrát podíval a tak jsem mu naznačila,že mám pořád jeho mikinu a on jenom mávl rukou.Byl tak strašně milej.
Po koncertě jsme šly na autogramiádu ikdyž my jsme tam vůbec chodit nemusely,jelikož jsme už podpisy měly.Já je chtěla ale ještě vidět. Přišla jsem k Harrymu a ten se na mě krásně usmál."Heart viď? Promiň,že jsem neměl náladu,není mi dneska moc fit a vlastně se mnou nemáš ani fotku že?Tak pojď,vyfotíme se" řekl Hazza a já si poslušně k němu stoupla a vyfotila se.Taky mi dal pusu na tvář,takže opět krásná fotka."Děkuju moc za všechno" usmála jsem se a nasadila vděčný výraz."Právě,že není za co,choval jsem se hnusně.Vynahradím ti to" slíbil . Další byl Liam který mě obejmul a obdivoval moje vlastnoručně dělané tričko."Ahoj Heart!Kde máš kámošku?" ptal se mě Zayn s opravdu velkým zájmem."Tam stojí,vidíš? Vedle té holky ,co brečí" ukázala jsem a on mi poděkoval."Je to kočka viď?" usmála jsem se a přesouvala se pomalu k Niallovi."To je" blaženě vzdychl Zayn."Ahoj! Na tebe celý večer čekám,nádhero!" zasmál se Niall a šibalsky do mě šťouchl."Na,tady máš mikinu" omluvně jsem mu podávala jeho krásnou modrou mikču.
"Nech si jí na památku..Komu se jen tak poštěstí mít mikinu od slavného Nialla Horana?" řekl ironicky Niall a mrkl."Vážně?" bylo mi divně..Nevěděla jsem,jeslti to myslí vážně."Fakt si jí nech" usmál se a dal mi jí zpět do ruky. "Děkuju" ...Byla jsem mu fakt vděčná.Za celej večer,za všechno.


Bolí to.. 1.díl

16. července 2012 v 21:05 | Luci |  Blogaření*
Tumblr_m77s0bvzww1r33cqno5_r1_500_large Jsem jako první v řadě na lístky na zítřejší koncert One Direction!! Jooo.Mám štěstí. Mimochodem,moje jméno je Heart,znamená to srdce.Moje mamka s taťkou rádi vymýšlí originální jména.Moje sestra je Peach (broskev)a můj bratr se jmenuje Jeans (rifle).Řekla bych,že mám nejpřijatelnější jméno a jsem za to nesmírně ráda.Do pokladny se konečně usadila paní a já si nervózně promnula ruce.Fuu,oddychla jsem si,že mě nikdo za ty 4 hodiny nepředběhl."Kolik lístků si přejete slečno"zeptala se mě pokladní."Dva prosím ..a pokud by to šlo tak do první řady" zaškemrala jsem (asi trošku zoufale) " Do první řady se už asi nedostanete slečno,ale dám vám druhou řadu,asi to bude na stání,tak uvidíte,třeba se prorvete davem,tady máte" podala mi pokladní dva lístky s fotkou 1D z natáčení Gotta Be You klipu."Děkuji mnohokrát,jste zlatá" řekla jsem spokojeně a s melodií Up All Night jsem utíkala domů.Kamkoli teď jdu,tak vlastně běžím,chci trošku zhubnout,jsem holka při těle a moje tuky mě štvou.Jím zdravě,snažím se hlídat si kilo kalorie,bohužel nic nezabírá a tak jsem začala sportovat.Za poslední měsíc jsem shodila 8 kg,tak to snad pomáhá.
Dorazila jsem domů a šla se hned podívat na internet,jestli se něco nezměnilo ohledně dění zítřejšího koncertu.Jakmile jsem se připojila na facebook,psala mi Danie,moje nejlepší kamarádka,která se mnou jede na zítřejší koncert."Čauky Heart,někde jsem četla,že kluci mají přijet už kolem 15.00,všude ale píšou,že přijedou až v 17.00..co myslíš? V kolik pojedeme?" psala Dan."Já bych tam radši byla už na tu 15.00,nikdy nevíš,třeba je to pravda " obratem sjem odepsala bez váhání. " Fajn,čekám tě na nádraží ve 14.00" odepsala Danie a já se odhlásila.
Druhý den-v sobotu jsem vstala brzy,abych se pořádně připravila.Vzala jsem si tričko s nápisem "Forever Young" vlastní výroby,kraťasy a ošoupaný tenisky.Vlasy jsem si vyžehlila,namalovala oči a moje dílo bylo hotovo!
Ve 2 jsem se sešla na nádraží s Danie a jeli jsme vlakem do Londýna."Do kolikátý řady to máme?Doufám,že nejsme úplně vzadu..ASpoň 10.řada by to mohla být" vzdychla Danie. "Jsme v 35.řadě,promiň blíž to nešlo" omluvila jsem se,ikdyž jsem to vlastně jenom hrála."Aha,tak nic no.." zasmutnila Danie a já se začala smát."Co je?" řekla vyděšeně. "Jenom jsem to hrála,trdlo,jsme v 2.řadě" řekla jsem a začala pištět. "uvidíme 1D,uvidíme 1D" začali jsme sborově zpívat a všichni ve vlaku se na nás nekoukali zrovna přijemně.
Až jsme vystoupily,rychle jsme spěchali k hale,kde se měl koncert konat.Nikdo tam nebyl,jenom my.Sedli jsme si na zem a na mobilu nalistovaly písničky kluků a zpívaly si."I wanna save your tonight". "Já se tak těším! Chápeš to,že uvidím naživo Louise?!!" začala pištět Danie. "A chápeš too,že já uvidím naživo Harryho?!" začaly jsme se smát a po 15 minutách poslouchání písniček přišel nějáký pán. "Slečny? Čekáte na koncert One Direction?" zeptal se nás pán,který vypadal na zaměstnance haly,jelikož měl na košily visačku se svým jménem."Ano" odpověděly jsme společně."Kluci už přijeli" řekl pán a my hnedka vstali a začali se vyptávat,kdy,kde a jak.." Už tu jsou asi 10 minut,jste tu první?".Kývli jsme na znamení toho,že ano a usmáli se."A jak by se vám líbilo jít na chvilku do zákulisí??" zeptal se s úsměvem zaměstnanec."AAAAAAAAA,to jakože uvidíme One Direction?" skákaly jsme a pištěly.Pán si přiložil prst na pusu,aby jsme se stišily."Pojďte za mnou" ukázal směrem dopředu a my si s Danie plácly a začali si zpívat WMYB.
"Harry dej sem ten hřeben!! Moje vlasy ho potřebují víc" slyšely jsme z chodby Zayna a začali se smát."Kluci? Tohle jsou první holky,co tu už čekaly na váš koncert" představil nás ten pán."Ahoj,já jsem Heart a tohle je moje kamarádka Danie,ona je trošku v šoku." vysvětlila jsem a podala ruku klukům."Čauky,já jsem Liam,to je Ha...." " Já vím,Harry,znám vás všechny dojednoho" rozesmála jsem se a Liam taky.. Byl roztomilý. "Ahoooooj,co je tohle za kočky?"přiřítil se z chodby Louis a podíval se tázavým pohledem na Nialla." To je Heart a její kamarádka Danie,byly tu jako první,tak je sem John přivedl,to je od něj milý nemyslíš?" usmál se Niall a svůdně zamrkal. "Strašně vás obdivuju,zpíváte naprosto perfektně a jste prostě úžasní,můžu se s vámi vyfotit?" odvážně jsem se zeptala a nevěřila tomu,že tohle ze mě někdy mohlo vypadnout."Já jdu na řadu prvníí" ozval se Zayn a já podala foťák Dan,jestli by nás vyfotila.Zayn mi u focení dal pusu na tvář,takže mám krásnou fotku♥.Postupně jsem se já i Dan vyfotila se všema,kromě Harryho,ten se záhadně vypařil.Mrzelo mě to,protože to byl on,mého srdce šampion."Tak se mějte holky! Nezapomeňte nám zamávat z hlediště,v které řadě jste??" ptal se Louis a Dan mu odpověděla,že v 2.. "Ajoo,tak to já vás budu vyhlížet!" mrkl a my jsme šli. Na chodbě nás zastavil Johny (ten zaměstnanec)."Holky,pojďte tudma,tím vchodem už se asi nedostanete" a pustil nás přes jeviště.
Pořád jsem tomu nemohla uvěřit.
Povídala jsem si s One Direction.To je sen každé Directionerky..
Pro mě splněný.Jakmile začal koncert hnedka jsem se koukala po Harrym,byl jakýsi zaražený..Koukla jsem na Louiho a ten mi poslal vzdušný polibek.Všechny holky se na mě otočily a nechápaly to.Jenom já a Danie jsme věděly.. Najednou se ale stalo . . .

Vlny žehličkou

16. července 2012 v 18:57 | Luci |  Všechno.
Budete potřebovat : žehličku na vlasy,hřeben,fixační sprej (lak na vlasy),tupírák (není nutno)
Doba výroby : max.30 minut (záleží na vás)
Tip:pokud tě žehlička do ruk pálí,vem si rukavice..Zní to šíleně,ale pomáhá to ;D
320519_160426147373043_7717746_n_large
Pak dejte vědět,jak jste dopadli :)

Moje foto tímle tipem dodám :)

Trošku jinak pojato:

Moje kamarádky Barča a Marťa

16. července 2012 v 12:52 | Luci |  About me..

Barunka a Martinka..

Barču znám asi od 2.třídy,kdy jsem začla chodit do družiny..Je o rok starší a nikdy jsme se spolu nebavily.Občas jsme se pozdravily nebo tak.Potom jsem nastoupila na příměstskej tábor a zjistila,že Barča tam jezdí už odmalička.Jí jedinou jsem tam trošku znala a tak jsme se začli bavit a ona mě seznámila s dalšíma holkama Martinkou a Betty (o té příště).

Barča je ta úplně napravo. :))
Marťu jsem poznala díky Barči,jelikož se znají od školky,tak spolu jezdí na všechny tábory :)
Obě jsou naprosto suproozní :D S nima ty hlášky a tak. :) Prostě super kamarádky ,mám je moc ráda a Marťu znám 1 rok :) (ta uprostřed)


Mám vás šíleně ráda! :)


One Direction - Láska na první pohled a poslech...

14. července 2012 v 20:23 | Luci |  Celebrity
Tumblr_m3a178irsz1r4xetfo1_500_large_large_large Dneska jsem si pro vás připravila pro někoho zrovna néé super téma. A proto tyto lidi (hatery apod..) prosím,aby si tento článek přečetli.. :))
BTW. (Kliknutím na obrázek se dostaneš na song kluků)

O klucích,stručně...
Všichni kluci se dostaly do 2.kola soutěže X-factor,ale potom všichni vypadli.Nabízelo se ale ještě jedno řešení,kluci se můžou spojit.Nikdo neváhal i přes to,že se vůbec neznaly.Potom postupovaly dál dál až do finále.Celou soutěž bohužel nevyhráli ale časem se jim začínaly nabízet nabídky atd. z čehož se staly jednou z nejlepších skupin vůbec. :)

Můj názor na ně...
Hned,jak jsem je poprvé uslyšela,začala jsems e koukat na jejich videa a všechno..Nejvíc se mi líbil Harry což přetrvává až doteď ale beru je jako skupinu,jako celek..Vím o nich hodně věcí a považuju se za věrnou fanynku jelikož už hodně Directionerek kluky zavrhlo prý kvuli jejich "namyšlenosti" nebo jak to říct.. Jo,neříkám,nejsou to tak "skromní" kluci ,jak byli v x-factoru..Ale aby se proslavily a prorazili je potřeba mít nějáký to přirozený sebevědomí.. Miluju je,miluju jejich hudbu..Mám ráda jejich přítelkyně,přeju jim to a navíc to jsou moc fajn holky..Miluju jejich koncerty,ikdyž sjem na žádným nebyla ale doufám..doufám...že se někdy dostanu na nějákej koncert. Strašně moc si to přeju ♥

Můj názor na hatery...
Chápu lidi,kterí je nemají rádi kvůli jejich hudbě.. To nikomu neberu,že se mu nelíbí takhle hudba.. Ale říkat o nich,že jsou gayové,přitom o jejich orientaci nemají ani páru.Říkat o nich,že jsou škaredí a zvýrazňovat každou jejich chybu je taky pěkně ubohí,protože nikdo není dokonalej,někdo nosi brýle,někdo je tlustej,někdo má beďary,někdo má křivý zuby..Kdybych hledala vaše chyby,určitě bych jich našla mnohem víc. ;)
Navíc znám pár haterů,kteří se nakonec staly Directionery,protože si ani jejich hudbu neposlechlo.. Kluci taky mají city.. Taky jim nejsou příjemný zprávy o tom,jak je nenávidíte,přitom vám nikdy nic neudělaly. Zvlášť na HArryho a Nialla si hateři zasedli.. Nechápu to... je to strašně ubohí. Jejich písničky mají hloubku,oni jsou krásní,oni mají přítelkyně.. Tak kde je chyba?

Jedno slovo stačí... ZÁVIST!

Prosím vás,než je začnete soudit,shlídněte si tyto videa:
http://www.youtube.com/watch?v=8O-s49muafc - Harrymu se jednou moc nepovedlo vystoupení,neudýchal to,roztřepal se a sám o tom moc dobře věděl.. Od té doby mu chodily na twitter a na ostatní sociální sítě zprávy tipu " Nenávidíme tě,Si hroznej apod..".. Ono to asi nezní zrovna nejhůř,ale když vám příjde 1000 zpráv za den,asi to moc nepotěší..

http://www.youtube.com/watch?v=3ZYjynY4uU8 - Managment řekl Niallovi,že bude jen hrát na kytaru a nebude zpívat.. Niallovi to samozdřejmě vadí a klukům taky a tak se ho zastali a řekli,že pokud nebude zpívat,tak oni taky ne... Při jednom koncertě hrál a Louis mu dal mikrofon aby si zazpíval ikdyž vůbec neměl zpívat.. ;)) Prostě jim chtěl dát najevo, at si naserou :D..

MIluju je.. Oni jsou můj život.. Tak mi je neber prosím..

Vadí mi,že mě v tom někteří omezují..můj život,moji One Direction...
Tak užívejte života prdi. ;)

Oblíbené blogy

13. července 2012 v 17:23 | Luci |  Oblíbené stránky
Krapet změna brouci,tak čtěte. :)
Oblíbené stránky/blogy,budou stále,ale budou jen znázorňovat,které blogy svým způsobem doporučuji a sleduji a komentuji,ale zapsat se do nich budete moct,akorád si budu opravdu vybírat blogy,které se mi líbí a nevezmu jen tak někoho."Obíhat" taky nebudu..Budu prostě komentovat,co se mi líbí,takže pokud vám to bude vyhovovat,tak se zapište SEM a já si pečlivě blogy vyberu,pak sem napíšu seznam,během dneška nebo zítřeka,kterej se bued pravidelně každou neděli aktualizovat ( najdete ho v menu) Blogy,které tam jsou doteď nechávám,jelikož jsou velmi kvalitní a aktivní :))

Zapisujte se :

Přezdívka,Blog

Hezký den a užívejte života :))*

Bolí tě hlava?? :D

11. července 2012 v 20:12 | Luci |  Videa
Joo,písnička se mi ani nelíbí,ten klip a ten mrd úder do hlavy je monstroozněkrutopřísnej :DDDDDD. Zdravím vás během příměsťáku,články vidíte,nějáký jsou,ale nestíhám obíhat,tak se nezlobte,obíhám podle nálady ;))) Vy totiž taky neobíháte. :)))

Jinak,jak se mááte? :)
Miloučkej song :*


Summer best. :*

10. července 2012 v 6:10 | Luci |  Všechno.
Tumblr_lg9ualrbc61qe86nao1_500_large

E870b7f1a8wxvlvab_15178_aef2a4b979_large

Tumblr_m3c42t0tva1qad2wmo1_500_large

Tumblr_lg5n5rilvf1qdxpyvo1_500_large

578816_343897495684376_1527993366_n_large

487679_318978168193080_485465670_n_large

555927_497845460240910_880010836_n_large

Tumblr_m66ksux5wm1qa3kooo1_500_large

20120709-163732_large

Tumblr_m6wodieypx1r7uftso1_500_large
Co prostě pro mě patří k létu.. ;)))
-popcorn
-Energy drinky
-One Direction
-nutella
-moře
-noťas
-meloun
-volný hadříky. :))
-zmrzka

Léto je prostě mojee ;D


Pár dnů

9. července 2012 v 20:45 | Luci |  Všechno.
Miláček,krásnej,nejkrásnější,Harry Styles,zpěvák ze skupiny One Direction a pro mě ten nejkrásnější kluk na planetě!! :D

Dobrý,nebudu vás nudit mýma pubertálníma kecama :D Orázdniny v plném proudu,já si je užívám maximálně co to jde. :D Tak se vám budu snažit vylíčit poslední dny.. ;)

V sobotu jsem doletěla v 9 ráno z Egypta..Cesta byla celá prospaná (ještě,že tak,je mi v letadle špatně :D) ještě pak cesta z Prahy do mého rodného města a s jídlem a návštěvou babičky a tety jsme dorazily kolem 14.00 :)) V neděli jsem zavítala se Simčou a Míšou na místní koupák a byla děsná sranda. Díky holky! :*
Dnes jsem nastoupila na příměstský tábor , na kterej jsem se nehorázně těšila,jelikož jsem tam chodila i loni a věděla jsem,co od toho mám čekat a ještě k tomu tam jeli ty stejný děcka,takže o to víc jsem se těšila. :))) Za dnešní den opět děkuju 3 holkám Bettce,Martince a Barborce. ♥
Díky nim jsem se na tábor vrátila a strašně ráda! Barču jsem sice teda znala ale i takkk :DD

Zítra jedeme spinkat na hrad do Adamova..♥ Bude prrrča,dneska jsem celej den fotila na "instruktorovu" (vedoucí,učitel..neco takovýho) zrcadlovku.. Paráda s tím fotit!! :D. Nikonka :D
Asi budu fotit celej tejden :D

Nic mějte se fajn a užívejte života prdi ;D
Tumblr_m6worlni2s1r7uftso1_500_large

Recenze | Nicki Minaj | Starships

8. července 2012 v 12:33 | Luci |  Celebrity

Nicki Minaj-Starships

Co se mi líbí : Rozhodně mě zaujal refrén písničky,to už při prvním poslechu. Takovej pestrej refrén,letní..To se mi na písničce hodně líbí.Prostě mi už naháněla sliny k moři,bazénu atd..když ještě byly horké školní dny.

Co se mi nelíbí : Nelíbí se mi ta "elektronická" část uprostřed.Já nemám ráda elektro..protože se tomu nedá říkat hudba :D Ale když se to někomu líbí,neberu mu to. (:

Celá písnička na mě ale působí pozitivně..Prostě letně.Řekla bych,že to bdue zase jenom sezonní písnička a pak zase nikdo ani nebude vědět,že nějáká existovala :DD

celková písnička : 65%
Jak se líbí vám?

| Můj kamarád z Vietnamu |

2. července 2012 v 7:00 | Luci |  Blogaření*
Něco vám povím o mém velmi dobrém kamarádovi Kevinovi (Khoi Nguyen Trong) Nebudu tu vypisovat všechno o něm,jelikož by asi nebyl moc rád,kdyby se o tomto článku dozvěděl.

Narodil se v Česku,chodil do české školky,školy,avšak maminku a tatínka má oba vietnamce.Kevin mluví perfektně česky (akorád někdy špatně něco skloní) ale ovládá i perfektně vietnamštinu,což nechápu. :D. je to samí čonkvoklfskflsdfjsj :D.
Se mnou do třídy chodí od 3.třídy a strašně se změnil.Dřív byl takovej kulaťoučkej ale teď je z něho chlap :D.. Je to třídní šašek a s ním se fakt nikdo nenudí :D.
Keva je fakt pro každou srandu a to mám na něm nejradši,protože sama jsem taková "trhlá" :D.Takže si skvěle sedneme jako kámoši.Sedí ve škole přede mnou.:)
Jednu dobu jsme se něják moc nemusely a furt jsme se urážely a tak,což děláme i teď,ale víme,že to myslíme ze srandy :DD S ním se nejde dlouho nebavit :D Furt se všemu jenom tlemíme.


když se sejde idiot s idiotem :D
Luci