Bolí to.. 1.díl

16. července 2012 v 21:05 | Luci |  Blogaření*
Tumblr_m77s0bvzww1r33cqno5_r1_500_large Jsem jako první v řadě na lístky na zítřejší koncert One Direction!! Jooo.Mám štěstí. Mimochodem,moje jméno je Heart,znamená to srdce.Moje mamka s taťkou rádi vymýšlí originální jména.Moje sestra je Peach (broskev)a můj bratr se jmenuje Jeans (rifle).Řekla bych,že mám nejpřijatelnější jméno a jsem za to nesmírně ráda.Do pokladny se konečně usadila paní a já si nervózně promnula ruce.Fuu,oddychla jsem si,že mě nikdo za ty 4 hodiny nepředběhl."Kolik lístků si přejete slečno"zeptala se mě pokladní."Dva prosím ..a pokud by to šlo tak do první řady" zaškemrala jsem (asi trošku zoufale) " Do první řady se už asi nedostanete slečno,ale dám vám druhou řadu,asi to bude na stání,tak uvidíte,třeba se prorvete davem,tady máte" podala mi pokladní dva lístky s fotkou 1D z natáčení Gotta Be You klipu."Děkuji mnohokrát,jste zlatá" řekla jsem spokojeně a s melodií Up All Night jsem utíkala domů.Kamkoli teď jdu,tak vlastně běžím,chci trošku zhubnout,jsem holka při těle a moje tuky mě štvou.Jím zdravě,snažím se hlídat si kilo kalorie,bohužel nic nezabírá a tak jsem začala sportovat.Za poslední měsíc jsem shodila 8 kg,tak to snad pomáhá.
Dorazila jsem domů a šla se hned podívat na internet,jestli se něco nezměnilo ohledně dění zítřejšího koncertu.Jakmile jsem se připojila na facebook,psala mi Danie,moje nejlepší kamarádka,která se mnou jede na zítřejší koncert."Čauky Heart,někde jsem četla,že kluci mají přijet už kolem 15.00,všude ale píšou,že přijedou až v 17.00..co myslíš? V kolik pojedeme?" psala Dan."Já bych tam radši byla už na tu 15.00,nikdy nevíš,třeba je to pravda " obratem sjem odepsala bez váhání. " Fajn,čekám tě na nádraží ve 14.00" odepsala Danie a já se odhlásila.
Druhý den-v sobotu jsem vstala brzy,abych se pořádně připravila.Vzala jsem si tričko s nápisem "Forever Young" vlastní výroby,kraťasy a ošoupaný tenisky.Vlasy jsem si vyžehlila,namalovala oči a moje dílo bylo hotovo!
Ve 2 jsem se sešla na nádraží s Danie a jeli jsme vlakem do Londýna."Do kolikátý řady to máme?Doufám,že nejsme úplně vzadu..ASpoň 10.řada by to mohla být" vzdychla Danie. "Jsme v 35.řadě,promiň blíž to nešlo" omluvila jsem se,ikdyž jsem to vlastně jenom hrála."Aha,tak nic no.." zasmutnila Danie a já se začala smát."Co je?" řekla vyděšeně. "Jenom jsem to hrála,trdlo,jsme v 2.řadě" řekla jsem a začala pištět. "uvidíme 1D,uvidíme 1D" začali jsme sborově zpívat a všichni ve vlaku se na nás nekoukali zrovna přijemně.
Až jsme vystoupily,rychle jsme spěchali k hale,kde se měl koncert konat.Nikdo tam nebyl,jenom my.Sedli jsme si na zem a na mobilu nalistovaly písničky kluků a zpívaly si."I wanna save your tonight". "Já se tak těším! Chápeš to,že uvidím naživo Louise?!!" začala pištět Danie. "A chápeš too,že já uvidím naživo Harryho?!" začaly jsme se smát a po 15 minutách poslouchání písniček přišel nějáký pán. "Slečny? Čekáte na koncert One Direction?" zeptal se nás pán,který vypadal na zaměstnance haly,jelikož měl na košily visačku se svým jménem."Ano" odpověděly jsme společně."Kluci už přijeli" řekl pán a my hnedka vstali a začali se vyptávat,kdy,kde a jak.." Už tu jsou asi 10 minut,jste tu první?".Kývli jsme na znamení toho,že ano a usmáli se."A jak by se vám líbilo jít na chvilku do zákulisí??" zeptal se s úsměvem zaměstnanec."AAAAAAAAA,to jakože uvidíme One Direction?" skákaly jsme a pištěly.Pán si přiložil prst na pusu,aby jsme se stišily."Pojďte za mnou" ukázal směrem dopředu a my si s Danie plácly a začali si zpívat WMYB.
"Harry dej sem ten hřeben!! Moje vlasy ho potřebují víc" slyšely jsme z chodby Zayna a začali se smát."Kluci? Tohle jsou první holky,co tu už čekaly na váš koncert" představil nás ten pán."Ahoj,já jsem Heart a tohle je moje kamarádka Danie,ona je trošku v šoku." vysvětlila jsem a podala ruku klukům."Čauky,já jsem Liam,to je Ha...." " Já vím,Harry,znám vás všechny dojednoho" rozesmála jsem se a Liam taky.. Byl roztomilý. "Ahoooooj,co je tohle za kočky?"přiřítil se z chodby Louis a podíval se tázavým pohledem na Nialla." To je Heart a její kamarádka Danie,byly tu jako první,tak je sem John přivedl,to je od něj milý nemyslíš?" usmál se Niall a svůdně zamrkal. "Strašně vás obdivuju,zpíváte naprosto perfektně a jste prostě úžasní,můžu se s vámi vyfotit?" odvážně jsem se zeptala a nevěřila tomu,že tohle ze mě někdy mohlo vypadnout."Já jdu na řadu prvníí" ozval se Zayn a já podala foťák Dan,jestli by nás vyfotila.Zayn mi u focení dal pusu na tvář,takže mám krásnou fotku♥.Postupně jsem se já i Dan vyfotila se všema,kromě Harryho,ten se záhadně vypařil.Mrzelo mě to,protože to byl on,mého srdce šampion."Tak se mějte holky! Nezapomeňte nám zamávat z hlediště,v které řadě jste??" ptal se Louis a Dan mu odpověděla,že v 2.. "Ajoo,tak to já vás budu vyhlížet!" mrkl a my jsme šli. Na chodbě nás zastavil Johny (ten zaměstnanec)."Holky,pojďte tudma,tím vchodem už se asi nedostanete" a pustil nás přes jeviště.
Pořád jsem tomu nemohla uvěřit.
Povídala jsem si s One Direction.To je sen každé Directionerky..
Pro mě splněný.Jakmile začal koncert hnedka jsem se koukala po Harrym,byl jakýsi zaražený..Koukla jsem na Louiho a ten mi poslal vzdušný polibek.Všechny holky se na mě otočily a nechápaly to.Jenom já a Danie jsme věděly.. Najednou se ale stalo . . .
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Míša :) Míša :) | Web | 16. července 2012 v 21:18 | Reagovat

Nééé, ona to prostě zakončí napínavým způsobem! :D :D Je to pěkný :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama