Bolí to.. 2.díl

17. července 2012 v 7:00 | Luci |  Blogaření*
Tumblr_m77s0bvzww1r33cqno5_r1_500_large

Pro mě splněný.Jakmile začal koncert hnedka jsem se koukala po Harrym,byl jakýsi zaražený..Koukla jsem na Louiho a ten mi poslal vzdušný polibek.Všechny holky se na mě otočily a nechápaly to.Jenom já a Danie jsme věděly.. Najednou se ale stalo to,co nikdo nečekal.Harry omdlel.Všechny fanynky začli křičet,brečet a já jenom viděla,jak přiběhl lékař a odnesl Harryho do zákulisí."Musím jít za ním!" zakřičela jsem na Danie a utíkala směrem k chodu pro zaměstnance.
"Sem nemůžeš!!" zakřičel na mě security a já mu řekla,že jdu za Johnem.Ten mě hned pustil dovnitř a já utíkala za Johnem."Johne,musím za ním,je v pořádku,prosím pusťte mě tam" začala jsem plakat."Má asi zlomenou ruku,ale pustím tě za ním,že to si ty" usmál se."Děkuju strašně moc!" otevřela jsem dveře od šatny a usmála se."Ahoj Heart,co ty tady?" divil se Liam."Věděla jsem,kudy se sem jde a John mě pustil,jak je Harrymu??" čekala jsem na odpověď."Na Harryho je to teď něják moc,ani nejí,nepije,tak se něják zhroutil a ještě k tomu si zlomil ruku,je tam"ukázal Louis směrem k dveřím kde stál nápis "nepovolaným vstup zakázán"."Posaď se za náma a uklidni se,celá se třeseš" chytl mě Niall a pohladil mě."Je ti zima?"zeptal se mě Zayn a já přikývla."Na,tady máš mojí mikinu" oblíkl mi jí Niall a usmál se."Jsem tady,živ a zdráv...možná trošku ne" přišel Harry a ukázal svojí zasádrovanou ruku,."Jsi v pohodě?"zeptala jsem se,ikdyž asi vůbec nevěděl kdo jsem."Já jsem Heart,už jsem tu jednou byla..před koncertem" najedou mi bylo děsně trapně,že jsem tam vůbec šla."Já vím,zahlídl jsem tě tu.Jo,jsem jakštakš v pohodě.Kluci,jdeme na jeviště?" ukončil náš rozhovor Harry. " Jo,fajn..Víš co Heart,pojď s námi na jeviště,sejdeš si to po schůdkách ok?"řekl Louis a já teda souhlasila.Jakmile jsme všichni vešli na podium,fanynky začaly křičet.Musí to být úžasnej pocit mít kolem sebe tolik lidí."Jaký je tvoje příjmení?"zašeptal mi do ucha Niall."Skyová" odpověděla jsem s upřímným úsměvem. "Pěkný" ušklíbl se Niall. Už z dola jsem slyšela blbý poznámky tipu : "Kdo je ta holka?Co se tam cpe?Vypadá jak dě*ka" apod..Sešla jsem dolů a hned ke mě utíkala Danie."Já myslela,že už tě nikdy neuvidím,díkybohu,že ses vrátila.Jak je na tom Hazza?" ptala se vyděšeně Danie a já jí všechno vylíčila do detailů."Tý brďo..A ty jako máš pořád na sobě Niallovu mikinu?" zeptala se se smíchem Danie."Jejda.."chytla jsem se za hlavu.
Při zbytku koncertu jsem nemohla odtrhnout oči od Harryho..Bylo mi ho tak strašně líto.Niall se na mě párkrát podíval a tak jsem mu naznačila,že mám pořád jeho mikinu a on jenom mávl rukou.Byl tak strašně milej.
Po koncertě jsme šly na autogramiádu ikdyž my jsme tam vůbec chodit nemusely,jelikož jsme už podpisy měly.Já je chtěla ale ještě vidět. Přišla jsem k Harrymu a ten se na mě krásně usmál."Heart viď? Promiň,že jsem neměl náladu,není mi dneska moc fit a vlastně se mnou nemáš ani fotku že?Tak pojď,vyfotíme se" řekl Hazza a já si poslušně k němu stoupla a vyfotila se.Taky mi dal pusu na tvář,takže opět krásná fotka."Děkuju moc za všechno" usmála jsem se a nasadila vděčný výraz."Právě,že není za co,choval jsem se hnusně.Vynahradím ti to" slíbil . Další byl Liam který mě obejmul a obdivoval moje vlastnoručně dělané tričko."Ahoj Heart!Kde máš kámošku?" ptal se mě Zayn s opravdu velkým zájmem."Tam stojí,vidíš? Vedle té holky ,co brečí" ukázala jsem a on mi poděkoval."Je to kočka viď?" usmála jsem se a přesouvala se pomalu k Niallovi."To je" blaženě vzdychl Zayn."Ahoj! Na tebe celý večer čekám,nádhero!" zasmál se Niall a šibalsky do mě šťouchl."Na,tady máš mikinu" omluvně jsem mu podávala jeho krásnou modrou mikču.
"Nech si jí na památku..Komu se jen tak poštěstí mít mikinu od slavného Nialla Horana?" řekl ironicky Niall a mrkl."Vážně?" bylo mi divně..Nevěděla jsem,jeslti to myslí vážně."Fakt si jí nech" usmál se a dal mi jí zpět do ruky. "Děkuju" ...Byla jsem mu fakt vděčná.Za celej večer,za všechno.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Míša :) Míša :) | Web | 17. července 2012 v 9:30 | Reagovat

Můj bože! :D Já chci být na jejím místě!! CHci se setkat s One Direction a mít mikinu Nialla Horana!!!!! :D Ona si toho vůbec neváží!! :D

2 Lucy Lucy | Web | 17. července 2012 v 20:00 | Reagovat

[1]: : SOUHLAS♥:D chci takyyy :D

3 Lucy Lucy | Web | 17. července 2012 v 20:01 | Reagovat

Jo a jinak, jsem taky Lucka a nenávidím, když mi tak někdo říká, taky mám ráda spíš Luci ! :D

4 los-nikitos los-nikitos | Web | 17. července 2012 v 20:05 | Reagovat

[1]: jono!:D škoda že tohle je fakt jen sen://:D

5 Lucy Lucy | Web | 17. července 2012 v 21:55 | Reagovat

PŘESNĚ !! :D
Děkuju:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama