Bolí to.. 3.díl

18. července 2012 v 21:39 | Luci |  Blogaření*
Tumblr_m77s0bvzww1r33cqno5_r1_500_large
---------------------------------------------------------------------------------
Nevěděla jsem,jeslti to myslí vážně
."Fakt si jí nech" usmál se a dal mi jí zpět do ruky.
"Děkuju" ...Byla jsem mu fakt vděčná.Za celej večer,za všechno.
Další a jako poslední byl Louis.
"Čauky Heart,co to máš na sobě?Není to Niallova mikina?" zeptal se mě a ukazoval na "mojí" novou modrou mikču.
"Byla mi zima,tak mi jí Niall půjčil a nakonec mi řekl,že si jí můžu nechat" usmála jsem se a zapla si mikinu.
"Jé,tak to se mu musíš asi hodně líbit,když ti jí nechal,je to jeho oblíbená" povytáhl významně obočí Louis.
Zasmála se a poprosila ho o ještě jednu fotku.Vyfotili jsme se a já čekala u Loua na Danie.Viděla jsem,že jí Zayn něco psal na ruku.
"A odkud vůbec jsi Heart?"."Bydlím kousek od Londýna" řekla jsem a strkala si podpisovou kartu do tašky.
"A tohle byl tvůj první koncert?" ptal se a u toho podepisoval podpisovku nějáké holce,která chytla hysterický záchvat breku.
"Byl a vydařil se maximálně.To je snem každé Directionerky jít do zákulisí,nebo aby jste si jí aspoň pamatovaly." rozplývala jsem se a mávala u toho na Danie.
"Neboj.Tebe si budeme všichni pamatovat ještě dlouho." zasmál se Louis a rozloučili jsme se.
Doma jsem se vykoupala,oblékla pyžamo a hned ulehla do postele.Vzpomínala jsem na ten celý den,co se mi všechno přihodilo.Mám Niallovu mikinu,fotky ze zákulisí a zážitek na celý život.
Druhý den jsem šla na oslavu narozenin Danie,kde bylo ještě pár mých kamarádek.Uvažovala jsem,jestli jim to mám říct,ale nakonec jsem se rozhodla mlčet.
"Tak jak bylo na včerejším koncertě? Danie vykládala o tom,že jste byli v zákulisí,tyyybrďo" říkala moje kamarádka Suzan.
Podívala jsem se na Danie probodávacím pohledem a ta potichu zašeptala omluvu.
"Holky,mám pro vás všechny malé překvapení,teda až na Heart,ta s toho asi nic mít nebude" usmála se Danie a já na ní pořád byla naštvaná
.Chtěla jsem to utajit a ona to vyžvaní těm největším slepicím na škole,bomba. Najednou do místnosti vešel Zayn,co ten tady?..To má být asi to překvapení,co přichystala Danie.
"Ahoj holky,čauky Heart! Nevěděl jsem,že tu budeš taky" řekl překvapeně Zayn.
"To je Zayn,já vidím Zayna naživo!!!" říkaly moje kamarádky a já jsem se rozesmála,jelikož jsem si uvědomila,že jsem asi takhle ještě včera vypadala.
"Pojď za mnou Heart prosím,do kuchyně" pošeptala mi Dan a já jí následovala.
"Včera jsem Zaynovi řekla,že mám narozeniny a pn se sám nabídl,napsal mi číslo a včera večer jsme se podrobně domluvily,nezlobíš se??" podívala se omluvně Dan.
"Nezlobím,já chci Harryho..zlobím se kvůli tomu,žes to těm slepicím vyžvanila".
"Promiň,vylítlo to ze mě" usmála se Danie.
"FAjn,teď je to už stejně jedno" řekla jsem a odešli jsme zpět do místnosti,kde zrovna Zayn podepisoval všechno,co šlo.
"Víš,on se mi fakt líbí,je strašně hodnej" svěřila se mi Danie a já jí na oplátku svěřila to,že Zaynovi se taky líbí,jelikož mi to říkal na autogramiádě.
"Mám pro tebe dárek,ale nevím,jestli ho po včerejšku budeš ještě vůbec chtít" usmála jsem se a podala jí zabalenou krabičku zlatým papírem.Danie dárek pomalu robalovala.
"Jéé,CD 1D,děkuju!" obejmula mě Danie a já se za svůj dárek trochu styděla.Teď může mít spoustu CD zadarmo od Zayna.
"Je pravda,že by mi asi Zayn dal CD a zadarmo,ale moc si toho vážím..Vím,že moc není k sehnání,ještě k tomu tady u nás" ještě mě jednou obejmula Danie a já se jí omluvila,že už budu muset jít.
"Pozdravuj Zayna,musím jít ještě něco koupit,uvidíme se zítra jo?"
Tumblr_m5x4ih8sac1r17oyso1_500_large
Zajela jsem si do Londýna pro moje objednané věci přes internet.Různé odznáčky 1D,barvy na trička,obyčejná bílá a černá trička.Měla jsem v plánu si vytvořit pár nových triček.Strávila jsem asi 2 hodiny v Londýně a ve vlaku přemýšlela,jaké designy si na tričkách udělám. Doma jsem se pustila do tvoření a zabralo mi to celý večer.Ulehla jsem do postele a hned tvrdě usla.Ráno mě vzbudil zvonek.
"Heart,byla tu pošťačka,něco ti došlo" volala na mě mamka z kuchyně.Vyhrabala jsem se z postele a šla si pro "tu věc".Byl to dopis,krásně zabalený,v modré obálce a krásně předepsaný.
"Vezmu si to nahoru" řekla jsem a zmizela v pokoji.
Dopis jsem hned rozdělala a četla :
" Ahoj Heart,říkal jsem ti,že ti to vynahradím,tak je to tady.Na autogramiádě jsem se zeptal tvé kamarádky na tvojí adresu,dávám přednost dopisům,je to podle mě osobnější. Rád bych tě někam pozval,ozvy se mi na mobil,číslo je na obálce.Harry Styles".
Nevěřila jsem svým očím.Přišel mi dopis od Harryho.Nevím,jestli se mám ozvat,nebude to trapný?
Nakonec jsem se rozhodla,že mu zavolám.Vytočila jsem číslo a čekala,až to vezme,u toho jsem si natáčela vlasy na prst a kousala se do rtu,jelikož jsem se strašně bála."U telefonu Harry,prosím?" ozval se hlas z telefonu a mě zalechtalo v břiše.
"Ahoj,tady Heart,dnes mi došel dopis".
"Jé,čauky Heart,jak se vede?".Přišel mi nějáký nervózní
."Fajn,co ty?".
"Dobrý,tak zajdeme někam??" zeptal se Harry.
"Dnes?" řekla jsem.
Muselo to znít divně,jako bych se vtírala.
"Dnes máme koncert,dnes to nepůjde.Nebo možnáá.." odmlčel se Harry.
" Víš co? Vyzvednu tě v 14.00 a vem si na sebe něco pohodlnýho.Jaká je tvá adresa?" zeptal se a já mu podrobně vylíčila cestu.
Po snídani jsem přemýšlela,jestli to třeba není nějáký vtípek ale usoudila jsem ,že z tohohle se legrace nedělá.Připojila jsem se na facebook a měla jsem 2 upozornění.První žádost byla od nějáké holky,kterou absolutně neznám a druhá od Nialla.Přidala jsem si ho a šla se převléct do domácího.Jakmile jsem se vrátila k notebooku,svítilo mi chatovací okýnko s Niallem.
"Ahoj Heart" psal.
"Ahoj Nialle" opětovně jsem ho pozdravila a podrbala svého yorkšírka Brada pod bradou.
"Jak ti slouží moje mikina :D" ptal se Niall a já se podívala vedle mě,kdy mikina ležela a usmála se. "JE v dobrých rukou :D"poslala jsem mu obratem.
"Tak se mi o ní hezky starej :)".
Dneska máte koncert viď??".
"Jojo,kousek za Londýnem,těším se.Příjdeš? " ptal se Niall.
"Nené,byla jsem přece předevčírem ,to by mi máma zatrhla :D" odepsala jsem a viděla další blikající okýnko,tentokrát to byla Dan.
"Čau kočko,o nic si nepřišla,Zayn za chvilku odešel a holky taky zmizly,co dneska podnikenem?". Co jí mám odepsat? Jdu přece ven s Harrym a to jí neřeknu,jinak by to zase všem vyžvanila.
1977869-one-direction-brisbane-617-409_large
Po obědě jsem si vybrala ty nejpohodlnější kousky oblečení v mé skříni a doupravila se.Vzala jsem si volné potrhané rifle,volné bílé tričko na jedno rameno s britskou vlajkou a červené conversky.Vlasy jsem si dala do copu a k tričku jsem si vzala hodící se náušnice s britskou vlajkou.Ve 2 jsem si sedla před dům na schody a čekala na příchod Harryho.Čekala jsem 15 minut a nikde nikdo.Věděla jsem to,byla to past...Běžela jsem do pokoje a začala jsem brečet.Připojila jsem se na facebook a šla na youtube a pouštěla jsem si písničky od nich..Na facebooku mi zase psal Niall
"Ahoj,co dnes podnikáš? Nezajdeme někam?" psal mi a já se ještě víc rozbrečela.
"Zase nějákej pitomej vtípek?? Né,díky.." odepsala jsem a lehla si.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama