Říjen 2012

Zima,Zima.

29. října 2012 v 15:08 | Luci |  Kecy v kleci
Sedím,poslouchám písničky a tak něják přemýšlím. Je to vážně zápřah,když se s váma nebaví váš "bývalý" nejlepší přítel . . nejhorší je,že ho vídám každý den ve škole... Ani mě nepozdraví,prý mu to takhle vyhovuje..přim týden před tím,psal naprostej opak.Nechápu ho. Ale moc mi chybí.Jako přítel tu byl vžydcky,když jsem potřebovala.A teď je pryč. Ještě,že je tu těch 5 kluků,kteří se na mě nikdy nevykašlou,protože ani neví,že existuju.. ;)). Asi je to tak lepší.
Dneska jsme s P. a M. ladily v hodině na P. mobilu bbc rádio,aby jsme byly mezi prvníma co uslyšíme Little Things.
Nejkrásnější písnička!.. :))

Ještě řekněte,že vás nedostala.Já jí poslouchám po 10 .. . a pořád mám husí kůži. . .
Harryho chraplák, Niall,jaký roztomilý...Louis ,sladce jako vždy..Zaynův nádhernej hlas,Liamova začáteční klasika...
Všichni si myslí,že jsem na hlavu..ale to já si říkám,že jsou na hlavu,jelikož se nedokážou pro nic nadchnout...Já jsem se nadchla pro ně a žiju pro ně svůj život...No a? (zdroj-tt)


Diary - 17.10.

17. října 2012 v 19:47 | Luci |  Diary

17.10


Můj dnešní den nezačal velmi pokojně.. Proto se celý den táhl tak něják,né moc dobře.. Drobně jsem zaspala a tak trošku nestíhala.. Do školy jsem přišla tak tak a škola utíkala neuvěřitelně pomalu. :/. Naštěstí jsme nepsali žádný testy,ale učitelé se mi dneska zdáli nějácí protivní. 2. hodinu jsem byla na "přírodovědném klokanovi" a zjistila jsem,že jsem úplně vypatlaná,jelikož jsem skoro nic nevěděla :DDD . Potom jsem odpoledně měla ještě zpěv ale neuvěřitelně mě bolela hlava,takže jsem si ho moc neužívala. Potom ještě konzultace na konzervatoři,které vlastně mi tak něják aspoň zlepšily náladu :D .

2smile_by_bestday-d2xrc2p_opt_large

Song,kterej mě poslední dobou hodně dostává!! :D :)

Thomas Brezina | Jsem superstar

14. října 2012 v 19:30 | Luci |  Rady,tipy. .

JSEM SUPERSTAR!

Dneska se vám pokusím napsat recenzi na knížku kterou jsem dostala o Vánocích (2011).Knížku jsem četla hned jak jsem jí dostala a teď přemýšlím,že si jí přečtu znova. :) Takže jí rozhodně doporučuji!
Obal vypadá poněkud dětsky,ale knížka je určená pro teenagery.Spíš teda pro dívky. Musím říct,že jsem se jí poněkud bála,protože většinou čtu takové ty tenoučké knížky a tahle je trošku silnější. Musím říct,že mě tak chytla,že jsem jí běhěm týdne měla přečtenou.

Knížka je o dvou nejlepších kamarádkách (Sammi,Rebeca) ,co umí zpívat a tak se přihlásí do pěvecké soutěže.Jednu vezmou a druhá si udělá pořádný trapas,který byl natočený skrytou kamerou a odvysílán v televizi. Nakonec ale tvůrci zjistí,že ta ztrapněná dívka (Sammi) má opravdu talent a natočí s ní singl,z kterého je hit.Zatímco Sammina kamarádka Rebeca stále postupuje v soutěži... Kdo se nakonec stane tou pravou hvězdou?.
Je tam i pár "romantických scének"...


četli jste knížku??

Song mé dnešní nálady :DDD