Prosinec 2012

Jak zahnat to nekonečné čekání na Vánoce?

23. prosince 2012 v 17:00 | Luci
Nebaví tě to strašné čekání "Na Ježíška" a nic tě nerozptýlý? Tak čti dál!
Foto : Já

1. Dej si cíl

Když si dáš nějáký cíl,který chceš do Vánoc stihnout,tak některé ti pomůžou určitě zahnat nudu ! Tady je pár typů :

- Vyzdob si pokoj - Zdobit pokoj můžeš postupně každý den až do Vánoc - nějáká maličkost,když si na tom dáš opravdu záležet, nějáký čas ti určitě ubyde :)
- Zkoukni co nejvíc Vánočních filmů - Vem si papír a tužku a piš všechny možné Vánoční filmy,nebo filmy které dávají o Vánocích, uvidíš,že tě určitě překvapí,kolik jich sepíšeš a můžeš je zkouknout. Nebo si vem televizní program a tam si zaškrtej všechny pohádky. Všechny je pak během těch dnů můžeš projet a určitě zavpomínáš na staré časy :))
- Upeč sám/a cukroví!- Proč by zase měla mamka stát u trouby a dělat všechno cukroví.Třeba jí každý rok pomáháš ale co takhle udělat všechno sama? Uričtě se ti to bude hodit i v budoucím životě.

2. Co jinak. ??

Přečti si knížku - Určitě sis dlouho neudělal/a čas na to,aby sis jen tak sedl/a a pokojně si po obědě šla přečíst knížku! Pokud si vybereš dobře tak tě knížka zaujme a tak jí třeba dočteš celou za jeden den a večer bude co by dup! :)
Jdi fotit - Vyraž si jen tak ven a foť Vánoční výzdobu, sníh,cokoliv tě napadne,nemusíš mít kvalitní foťák,stačí,když tě to bude bavit.


Já si letos dávám cíl zkouknout co nejvíc filmů ! :) Už se mi stahuje Sám doma 1 ! ;DDD
V Celém článku naleznete tak pro inspiraci,které filmy si můžete postahovat :)

13.12. - Váánoceeee jsou tadyyy

13. prosince 2012 v 15:15 | Lucc
Po poněkud delší době opět zdravím. Něják jsem se do blogování neměla a myslím,že hodně lidí si na rozjezd školního roku dávalo pauzu. Blogování je takový odreago,takže tu trávím volný čas když mám náladu. Teď na mě leze taková ta Vánoční,všude voní na náměstí trdelník,hrají se koledy,sníh,světýlka.. a pak příjdu do pokoje a můj brácha si pouští letní hitovku "Good Time". :D ..

K Vánocům si přeju mobil a oblečoo :)) Tak informačně... Jinak si ty Vánoční svátky fakt užívám! Poslední dva dny jsem ve škole trávila dohromady 4 hodiny,jinak jsme pořád na nějákých akcích,dnes jsme byli na našem místním trhu,koukat na děcka od nás ze školy,co zpívaly. Takže taky volno. Dneska mám svááteček :D takže jsem dostala balzám na vlasy a 300,-..

Taky vám tu dám nějákou tu fotku,aby jste věděli,jak vypadám aktuálně :DD


Jedna fotka z procházky po Vánočních trzích