Duben 2013

Hahahaaa No. -.-"

15. dubna 2013 v 15:24 | Luci |  Kecy v kleci
14.3. - Dopoledne jsem se domlouvala s M.↑ na venek a pak vařila oběd,takže nic moc zajímavýho :). Odpoledne jsme s M. usoudili,že se pujdem projíž,protože bylo fakt teplo a tak jsme šli na naši obvyklou trasu a po cestě zjistili,že u řeky stoupla voda,takže se tama nedostaneme. :'DD. Takže nás napadlo,že se stavíme ke spolužačce J. .
Tak jsme aspoň zabili odpoledne,protože jsme se pak ještě stavili ke kámošce S. jí pozdravit a šli dál.. Vlastně jsme ušli docela dost :'D .Večer jsem koukala na Superstar a pak šla spát.

Nejlepší je Jaro Smejkaaaaal !

Haha,miluju kluky s tetováním a s piercama :'))) Boží nejvíc nejbožejšíí . :'D

15.3.- Haha dneska jsem si řekla,že si vyžehlím vlasy,tak sjem vypadala divně. Ve škole celkem pohodička,ale tak troška nevyhoda to,že K. je ze třídy,takže trpas,že jsme se nebavili.. všichni na nás koukali. (Pro první návštěvníky mého blgu,muj bejvalej kluk) . Jinak jsme s M. chytaly hrozný záchvaty smíchu v Češtině.
M. udělala takovej divnej vyraz
Ja : ,,Vypadáš jak Zombie"
M. : ,,Hm..dík no" - urazila se :'D
Ja : "Vstanou jako zombie,jedu bomby"

Když to tak čtu,nezní to vůbec vtipně ale my jsme z toho měli hroznej záchvat smíchu :'D


Jestli neznáte,pusťte si! Nejdokonalejší song :'D♥

PS : Dnes jdu do divadla s kámoškou K. a kámošem T. na "Dokonalá svatba" - jsem velice zvědavá :'D
PPS: Je tak krásněěěě,fakt,šla jsem dnes jen v saku .
PPPS: Během dneška vam sem ještě přidám fotku z dneška. ;)


Pápadápa

13. dubna 2013 v 16:04 | Luci |  Kecy v kleci

Život je faaajn

žiju lidi,faakt.

No , život za poslední 2 týdny byl takovej,jakej jsem ještě neokusila. prostě na shitku :D.. Prostě jednoduše,už nejsem s K.,takže tak. Ale beru to tak,že to tak prostě mělo být a dobrý, (už ) netoím se v depresích,nebrečím,nepouštím si smutný filmy.. Řekla bych,že prostě cajk :'D. Léčí mě tenhle song - http://www.youtube.com/watch?v=ekzHIouo8Q4 ;)

JInak mám boží kamarády,jako fakt! Miluju je.! :) Je fakt že poslední víkend byl na pul naprosto geniální aale taky se stalo to,proč nejsem s K. :'D Prostě miluju ty retardy z naší LuKaMaPe party :'D + dalších milion lidííí. Život je fajn,ale umí s tebou taky pěkně vy****t .


Narozky M. :'D♥ (jeho břicho) - Tričko " Party all night,sleep all day" - dobrej dárek no ne?!