Říjen 2013

Zdravím z postele + recenze na film " Now is good"

4. října 2013 v 17:28 | Luci
Ahoj návštěvníci mého blogu.Zdravím vám z mé vyhřáté postýlky,v pyžamu , s čajem,kapesníkama a sprejem do nosu! (y)
Už včera jsem nebyla ve škole ale na večerní barokní koncert jsem šla,kde jsem se vyřvala jak něco,byla mi zima a těšila jsem se domů. Ale sátalo to za to,ikdyž mi bylo špatně. :)
.:D jenom tak,čtu teď že téma týdne na blog.cz je "Introverti" ,chci se jen vyjádřit,že já rozhodně nejsem. :D. Whohoo děckaa,už dávaji zase Himym! :D Už si jenom počkat na PLL a už budu nejšťastnější na světě,faktis! :D. nejlepší seriály. Joo a ještě Carrie diaries,to taky mají začít zase dávat :3 .
Jinak k minulímu článku jste se vyjadřovali docela jasně,že nechápete,jak jsem mohla Lanu nenávidět..No. :D .. prostě mě hrozně vytáčel ten její hlas.Jo a ještě něco na jednom blogu jsem vyhrála v giveaway tričkooo,whoho! :D Těším se až příjde :)
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Now Is Good (2012) Poster

NOW IS GOODFilm o 17-ti leté Tesse (Dakota Fanning) ,která má leulkémii ale ukončí svojí léčbu,protože ví,že by jí léčba přidala jen pár dnů navíc .Rozhodne se svůj život užít co nejvíc může.

Můj názor na film : Velmi dobře udělaný film,brečela jsem jak želva,jsou tam moc hezký momenty
Ale rozhodně už bych se na to nepodívala už večer,měla jsem z toho divnou náladu
a pořád jsem nad filmem přemýšlela.

Koukněte se a pak mi určitě dejte vědět ,co na dilm říkáte vy. :)

- Prosím,tipy na filmy pište do komentářů,hrozně se v posteli nudím. :/ (žádné horory! :D)