Listopad 2013

Ablahblahblah.

24. listopadu 2013 v 19:34 | Lů
Mým snem bylo vždycky být zpěvačkou,jdu si za tím snem už od 5ti let.. 10 let jsem makala na tom,abych se posunula o úroveň dál. Podařilo se mi to. Jsem na konzervatoři a teď budu makat 6 let abych se zase dostala o level dál. Nikdy nebudu 100% zpěvačka,vždycky se bude dát něco zlepšit,ale to je dobře,protože ty drobný pokroky mě naplňují v tom abych makala dál.. Občasný zkraty, problémy s hlasivkama mě posilujou v tom,abych makala intenzivěji a hlídala si hlasivky. dva maličký svaly který mě mají jednou živit. šílený!.

Poslední dobou se oho tolik sběhlo. bože. Konečně jsem po měsíci uzdravila hlasivky a dám se zase opět do formy.Makáme na Vánoční koncerty a bude to mazec. těším se. Včera jsem po půl roce viděla svýho bývalýho kluka. Byl to celkem šok. Vypadá furt stejně,já taky pochopitelně. Bylo vidět,že ani mě ani jemu to nebylo zrovna přijemný ale po půl hodině jsme se tak něják konečně začali všcihni dohromady bavit ,začali jsme se provokovat jako dřív. Jako tenkrát,než jsme spolu chodili. Jela jsem s ním potom stejnou cestou domů,tak jsme si popovídali,zasmáli se a je vlastně fajn mít bývalýho kluka jako kamaráda. Vím,že kdybych s ním trávila víc času,zamilovala bych se do něj opět. A vlastně mi i celkem chybí,ale co bylo bylo. Nicméně moje city k němu tam pořád jsou,pochopitelně. uaah. Ale jdeme dál,oba. A to je fajn. Začali jsme jako kamarádi a tak i skončíme. :)

Liebster award

9. listopadu 2013 v 16:21 | Luci
Zdravím,tak se to dostalo i ke mě. Ani jsem to nečekala,protože moc v blogovém světě času netrávím a proto mi je blbé i někoho nominovat,jelikož s nikým moc vztahy nenavazuju. Ale někoho vyberu,dobře. ;)
Nejdřív mám napsat 10 faktů o sobě,odpovědět na otázky od blogerky,která mne nominovala,vymyslet 10 otázek pro blogerky,které nominuju .

Jdeme na to:D
1. miluju čokoládu,mohla bych ji jíst od ráda do večera
2.mám jenom 1 šaty a jednu sukni
3.miluju školu
4.chci kluka
5.ráda se maluju,ale nestluší mi linky a tak.
6. poslední dobou moc nečtu a mrzí mě to
7. hodně teď poslouchám Arctic Monkeys
8.miluju zpěv a cokoliv s hudbou
9. jsem hodně citlivá
10. mám chuť se někdy ostříhat

Otázky od Elizabeth*
1.Máš rada tanec? -Mám ráda tanec ale moc netančím,protože to neumím a vypadám ut oho divně :D
2.Aký štýl obliekania preferuješ? - Asi od každýho něco,ráda se oblíknu slušně ale i stylově a pohodlně,sportovně.. takže jak kdy ;)
3.Tvoj sen? - úspěšně vystudovat střední školu a dostat se na JAMU. a být šťastná a dělat to co mě baví
4.Koľko máš rokov? - 15
5.Keby si si mala vybrať medzi prácou modelky alebo moderátorky čo by si si vybrala? - Asipráci moderátorky,myslím,že by mi to i víc šlo a asi i víc bavilo :)
5.Čím chceš v budúcnosti byť? - zpěvačkou
6.Aký typ chalana sa ti páči? - jestli se to bere vhledově,tak dobře oblíkaný jinak ve vzhledu mi to je jedno. Ale v chování musí být milej,hodnej, společenskej typ a asi i trochu romantik.
7.Akú farbu máš najradšej? - těžko říct,vždycky jsem milovala modrou a pořád mámm pro ní slabost,ale že bych chodila oblíkaná do modra,tak to vůbec.ale asi modrá
8.Aký predmet v škole máš rada? - Dějiny hudby (protože tam můžeš spát a nikdo by si toho nevšiml :D)
9.Čo robíš vo voľnom čase okrem blogovania? - zpívám,hraju na klavír a housle,čtu..
10.Tvoja obľúbená celebrita? - Jeniffer Lawernce (Hunger gameeees !) a Freddie Mercury! :)

Otázky ode mě :

1. Máš sourozence?
2.Čím si chtěla být jako malá?
3. Píšeš si deníček?
4.Jaké máš ráda filmy?
5. Co bys změnila teď,kdybys mohla?
6. Co studuješ?
7. Kolik chceš mít děti?
8. Máš nejlepšího přítele? (kluka)
9. Jaký je tvůj sen ?
10. Co si přeješ na Vánoce?
nominuju tyto blogy : http://weriiiq3.blog.cz/
Až napíšete ten článek,dejte mi prosím vědět,díky ;)

Random Photos

8. listopadu 2013 v 14:31 | Luci
čaute. Tak se ozývám po dlouhé době s nějákým delším článkem,sice bude asi trošku o ničem ,ale mě třeba hrozně baví se koukat na články random photos. Takže jsem si taky jeden přichystala ;D Yeah. Doufám,že se budou fotky aspoň trochu líbit.Uvidíme. Každopádně mi řekněte upřímně názor. Jo a pro rejpaly,nemám žádnej pořádnej foťák,tak proto ta kvalita. Jinak mě focení hrozně baví a když se vám to nebdue líbit,tak je to váš problém. :D Jdeme na tooo

- Pohled z okna mýho pokoje :)


- Kajka,nejúžasnější osoba a naše víkendová výprava do města v rukou s džusíkem :D


- výhled od babičky. :)


- odpolední kávička

Pro více fotografií rozklikni celý článek