Prosinec 2013

Winter,winter..

21. prosince 2013 v 14:18 | Luci
Ahoj děti. :)
Vzhledem k tomu,že můj blog není nějak extra navštěvovaný,tak si můžu přidávat prostě tak,jak se mi zachce. Což je výhoda neoblíbených blogů.Hih.
Už se nám to blíží,3 dny a příjde Ježíšek. Teda,nevím jestli příjde,ale mohl by se stavit,kámo. :D. Když jsem včera usínala ,měla jsem hroznej hlad a představila jsem si úterý, kapr a salát mmm. :3 Polívku tak neprožívám. Takže prostě se těším na úterý na jídlo.. A jako mohlo by zasněžit no ,ale tak to prostě na Vánoce nikdy nezasněží . Ale loni si pamatuju,že byl trochu sníh,bylo jako bílo ale nesněžilo,což je naprd no.
Jinak jsem bez hlasu,nemůžu vůbec mluvit,natož zpívat. Ještě že je volno a není škola,protože bych zase nemohla chodit na cimru ( hl.obor-zpěv) .
No,něják jsem si teď nastahovala nějáký alba do noťasu ať mám co poslouchat,tak dávám typy kdyby jste někdo nevěděli -
Lorde- Pure Heroine , Arctic Monkeys - AM , Lana Del Rey - Born to die , Queen - Absolutely greatest hits , The Lumineers - The Lumineers .... Fakt top alba! A ta Lorde překvapila,pecka album:)

K Vánocům jsem od kamarádek dostala sprcháč od Dermacolu takovej ten čokoladovo-pomerančovej,fetuju to furt a nejradši bych to snědla :D:D. A taky jsem od kamarádky dostala termohrnek z Tchiba uplně úžasnej,konečně si do školy budu mcot dělat kafe,yeah. Jo a ještě něco,konečně jsem si udělala tumblr. .

http://lulucynka.tumblr.com/

Tak si mě followněte , follownu back.:)) Jinak krasny Vánoce a bohatýho Ježucha. jo. a na Silvestra se moc nevožerte.;):D