Květen 2014

To...

18. května 2014 v 16:36 | Luci |  Kecy v kleci
Vidím to,jak se usměje když souhlasí s mým názorem,je to jinej úsměv než ten normální.Ikdyž i ten normální úsměv mě dostává do kolen. Ten výraz,když se směju něčemu ,co dělá a on na mě vyplázne jazyk. To,jak mluví o dětěch. O budoucnosti. To jak když má svůj záchvat smíchu,(kterej zní jak ďábelskej smích :D) se pleskne do stehna..To,jak pochopí každou provokaci a obratí to proti tomu člověkovi. To,jak dokáže bavit lidi. To,jak je ukecanej. Ale stačí jenom ten pohled očima,když se usměje. Nevím co mám s tím dělat,aby mi tyhle věci přišly všední,normální a abych je tak neřešila a nepřožívala. Nevím. Achjo. Chybí mi. . a on nemá ani ponětí. Co s tím?

Life taste great !

17. května 2014 v 13:13 | Luci |  Co já vím?
Ten gif je naprosto dokonalej :D . Tak jsem si říkala,že bych zase mohla napsat nějákej super mega nesmyslnej článek,jako jsou všechny moje články - TOP! Jestli chcete ,pusťte si song ↑ ,řekla bych,že ten článek pak budete brát víc s nadhledem. Jako já. Protože když tenhle článek píšu,poslouchám ten song. Husty ne?

Lucinka je moc šikovná holčička a má tak trochu bolavej krk asi bloklej,netuším. Prostě nosím jenom límec a bolí to jak sviňaaa. Pujdu asi i k doktorce,užasný. Zase mě pošle do nemocnice a já tam budu sedět jak trubka 3 hodiny. Známe..
Musím říct,že mě docela těší,že sem občas někdo zavítá ( myslím jako na blog) a zanechá koment. Vždycky se culím na displej jak .. no víte jak. :D Takže díky každýmu kdo se vyjádří ke každýmu článku! Yeeeah:)

Včera jsem byla asi po půl roce na zkoušce sboru,kam jsem chodila od 5ti let a bylo to super,zazpívat si zase s děckama. Takže příští týden s nima jdu i si zazpívat na koncert a přespříští taky,docela mi to chybělo ale chvílea jsem si i říkala,že už chápu,proč tam nechodím a proč jsem kolikrát chodila domů s brekem. Ale jinak to tam mám fakt ráda!:D

Mějte se s mějte se ! Život je přece fajn... - haha,dobře.. Všichni víme,že život je svině,tak si nebudeme lhát že jo..
Dole máte pár songů,který teď u mě docela jedou,tak se třeba budou líbit! Pa

Snapchatová pipinka

13. května 2014 v 18:52 | Luci
Čauko,byla jsem na Majálesu,naprostá bomba! Užasný. Musím říct,že třeba Majka Spirita jsem nikdy neposlouchala a ani nehodlám ale nejvíc jsem zapařila na něj,to byla mega pecka :D . Ženy treba lubiť. Jediný co bylo fakt hnus byly ty kadibudky,už nikdy víc.Fuj fuj.
Mám tu pár fotek ze Snapu aby jste tak věděli,jak si asi žiju. Musím říct,že Snapchat je pro mě úplně super aplikace,protože nezahlcuju face fotkama .. Ikdyž slyším už i hlášky typu " ty máš tak trapný popisky k fotkám" apod. Bohaaa,lidíí proberte se,ikdyby byly ty popisky trapný ( což asi jsou haha),tak co je vám do toho,já to tak chci,tak to tak bude. Bytostně nesnáším když se mi někdo cpe do života a snaží se předělat moje návyky ,radí mi v oblečení,v chování. Ok,když mě takovou nemaji lidi radi,tak to není můj ale jejich problem.

- s Kristýnkou:)

- Nakonec jsem obědvala sama -.-" :D