Srpen 2014

Nevím co dát za nadpis

21. srpna 2014 v 20:18 | Luci
Předevčírem jsem byla večer venku s kamarádem. Takovým tím kamarádem,kdy by jste byly nejradši aby to nebyl jenom váš kamarád. Bylo to fajn,seděli jsme na houpačkách ,popíjeli Lambrusco a povídali si. Doprovodil mě domů - přišla jsem pozdě,naštěstí jsem vyvázla bez trestu. Druhej den jsem vstávala na dlouhoočekávaný trip s kamarádkou. Šla jsem se nasnídat do mekáče,ve špáru nakoupila věci na cestu ( kokinka a tak:D) a za 5 minut nám jel vlak. Kamarádka zjistila,že nemá peněženku - tudíž naše lístky na vlak,3 tisíce v prdeli(pardon za to slovo) aaa nikam se nejelo.Naštěstí jsem se pak nějak vzpamatovala a uznala jsem,že aspon budu moct zajít s kamarádkou,která přijela od moře ven.Takže teď trčím doma jako trubka - všichni pryč,kamarád taky pryč,kamarádka vysmátá a vůbec jí to nevadí a já naštvaná jak něcooo.

Takže dneska jsem si hezky pustila Divergenci - teda ,musím říct,pecka film,dost podobný Hunger Games a jelikož HG miluju,tak se mi to moc líbilo a těším se na pokračování,poslouchám Kluse,kterýho jsem si v poslední době tak strašně oblíbila až to není možný,spíš některý jeho songy a hlavně ty texty aaa užírám se nudou. Takže,děkuji ti drahá kamarádko,že sis nechala ukrást nebo si někde nechala peněženku :D


Tak se mějte krásně a užívejte poslední dny prázdnin - já je asi proležím u filmů ( grrrrr)

Sweet home

13. srpna 2014 v 17:33 | Luci
Prázdniny skoro za náma. Uteklo to,hrozně moc rychle .. Ale asi i proto,že jsem nebyla skoro doma. První dva týdny jsem byla na táboře s folklorním souborem,přijela jsem na pár dnů,mamka mi vyprala,vyžehlila a já jela na týden ke kamarádce na chatu. Opět jsem přijela a za tři dny jsem odjížděla na 5 dní do Maďarska,na festival s folklorním souborem.Hned druhý den po příjezdu jsem odlítala směr Turecko a vrátila se včera. A teď co? Už jen dva týdny a zpět do školy. Abych pravdu řekla,docela se těším na kamarády jelikož všichni jsou rozházení po celé republice ,neměla jsem šanci se vidět s nikým,jenom jsem se potkala s kamarádkou,protože náhodou byla tady u nás. Momentálně se chystám na to,že už začnu pomalu dokupovat sešity a tak.. Těším se na to,mám to ráda. Mohla bych taky přečíst nějákou knížku a začít se pomalu trošku učit aby to pro mě nebyl takovej šok až příjdu do školy. Aspoň tu italštinu.
Úžasný mraky.. ale je fakt,že lítání nesnáším. :D