Listopad 2014

Anytime at all

14. listopadu 2014 v 19:23 | Luci
Název článku podle mojí poslední dobou oblíbené pecky od Beatles,kdo nezná,rozhodně doporučuju,na tohle období jak dělaná a prostě mi tak nějak sedí k podzimu. Už tři dny mám chuť na kakao,tak přemýšlím,že bych si ho mohla udělat k tomuhle článku.Ne,pak se mi přetrhne nit a už nebudu vědět,o čem chci psát,takže,aspoň víte,co udělám po dopsání tohoto článku,mňam.

Lidi lžou,slibují a to se mi nelíbí. Dobře,je fakt,že někdy mám opravdu ve všem až moc velký očekávání a zklame mě to,ikdyž mi všichni přátelé říkají,ať tomu tak nepropadám,ať si to moc nemaluju apodobně.Snažím se,vážně jo,jenže někde v hloubi duše stejně tvořím svoji malou pohádku,kde je všechno tak,jak si představuju. Jenže to nikdy nedopadne.
Od včerejška jedu odznova,novej start,bez mužského pohlaví, s úsměvem na tváři a jakousi obranou vůči všemu ,co připomíná mužské pohlaví :D haha. Lucie to zase dramatizuje.

Zkrátka a jasně,nevěřte všemu,co kluci/muži říkají,píšou nebo naznačují.. To si říkám spíš sama pro sebe,myslím,že všichni jste to už dávno pochopili,já dostala výchovnou facku a jedeme dál.( Samozřejmě ne doslova.haha,to by asi bolelo)

Mám po bílé prodloužené,bylo to úžasný až na určité chvíle.Rada do života - nikdy si na záskok neshánějte kluka, pro kterýho máte určité sympatie,mohlo by se vám stát,že by tancoval s prominentní slečnou a vás by to pak mrzelo a vylívali by jste si srdce tatínkovy.So sad story. S tí souvisí odstavec nahoře..

Podzimní prázdniny,to bylo něco tak úžasnýho,hlavně když svítí sluníčko,kamarádka vám donese kafe v termohrnku,koukáte na Brno a venčíte psíka. Jojo,tady ta slečna je takovej můj boyfriend.