Leden 2015

Kremrole

26. ledna 2015 v 20:43 | L.
Spolužák mi v občance slíbil trubičku - kremroli a já se na ni celý dvě hodiny těšila. Říkal,že jeho babička dělá nejlepší kremrole,že mi dá ochutnat. Měl obědovou pauzu a trtal na intr aby mi donesl. Do dějin hudby přišel s krabičkou plnou trubiček. Kámošky si dělaly srandu,že už úplně slintám a tak,dík holky.Kremrole byla výborná. Bože,co tu žvaním.

Kremrolovej kámoš a zlatokopka

Těšila jsem se do školy,doma jsem se tenhle víkend nudila. Vzhledem k tomu,že jsem si ráno oddalovala budíky,co to jen šlo a pak si ještě chtěla žehlit vlasy,přišla jsem do školy pozdě,jako vždy,takže vlastně nic novýho. Trochu jsem to podcenila s počasím a vzala jsem si šaty,docela zima,ale tak kabát to trochu zachránil ale zítra už asi ne Lucie.
Fakt ne.
Po škole jsem byla vybírat šaty na barevnou poslední prodlouženou a vybrala jsem si šaty,tatínek svolil,koupil,takže mám šaty a může se jít 7.plesat. Taťka mi koupil cheesburgera ,po tom,co mi prodavačka řekla,že jsem štíhlá. Nevím na koho se dívala ale asi se spletla. Domů jsem došla a začala šaty zkoušet s lodičkama a snad nebudu dělat ostudu.


Moje nová rádoby výzdoba u postele. Toho One Direction polštářku si nevšímejte,to bylo mé tmavé období.
Teď jsem se naučila poslouchat dobrou muziku - no hate. A sorry všem vyznavačům bíbra a van direkšn.

Moc jsem toho dnes nenamluvila.Třeba příště..
Mějte se:)

Těžké trable

24. ledna 2015 v 17:41 | L.
Je mi zima. Máma mě vyhnala koupit jíšku. Jsem zabalená ve své bezďácké bundě,kapuci na hlavě,mastný vlasy v drdolu a jdu.Tak jsem tady,první bochod v okruhu,vietnamci.Koukám a jíška nikde. Jenom světlá a máma mě poslala pro obě. Máte tmavou jíšku? Aha.. tak nemají. Super. Loučím se a jdu dál,asi po 100 metrech je další obchod,opět vietnamci.. Jíška opět nikde,zahušťují asiati vůbec?
Jdu teda dál.. vidím malej obchůdek,ani světlo nejede. Vejdu,smrdí to tam a nikde nikdo. Přišel starší pán s pár vlasy na hlavě,evidetně si hlavu nemyl od Vánoc. Ptám se,jestli má jíšku. Míří k regálku a kouká se a smutně oznamuje,že nemá,jen v pytlíku a né v krabičce.Já se divám do regálu a vidím obě dvě jíšky a prosím ho,jestli by mi je mohl dát. Pán se zasmál a omluvil a děkoval. Já říkám,že se skoro připravil o kšeft a on se zasměje. Odcházím,s úsměvem na tváři ,že jsem nemusela projít celý Brno. Koukám na na datum spotřeby,naštěstí to není prošlý.Už se těším domů,protože mám rýmu a zapomněla jsem si vzít kapesníky.Dojdu domů a celá rodina se mi směje,že jsem prošla 3 obchody. Díky za podporu!
Nemocná,no make up fotka. Kvalitka.